sobota, 19 października 2013

Piątkowa niespodzianka.


Wczoraj otrzymałam paczkę ambasadorską produktu marki Jeliton. Jestem bardzo mile zaskoczona. Firma ruszyła z nową kampanią. Szczegóły znajdziecie na stronie, dzięki której wszyscy możemy testować różne produkty. Więcej informacji znajdziecie na Rekomenduj to.

źródło: zdjęcie własne

Z tego co zauważyłam, przeglądając różne blogi, wiele osób otrzymało już produkty do testowania tej marki. Ja jestem o tyle zadowolona, bo podjęłam współpracę z firmą już wcześniej, natomiast ta paczka pozwoli na to, by podzielić się z Wami dwoma opakowaniami błonnika Jeliton firmy Kato Labs.

 
Dosyć spora paczka zawiera cztery opakowania błonnika Jeliton, książeczkę i broszury. Każde opakowanie to 18 saszetek błonnika Jeliton po 5 g.

źródło: zdjęcie własne
 

Co wystarczy zrobić, żeby dostać błonnik?
 1. Dodać do obserwowanych bloga.
 2. Polubić stronę workoutbodyattack na Facebook'u.
 3. Zgłosić w komentarzu chęć wzięcia udziału w akcji.
We wtorek zostaną wylosowane dwie osoby, z którymi skontaktuję się mailowo, do których trafi jedno opakowanie błonnika Jeliton, w którym jest aż 18 saszetek produktu.


 
źródło: zdjęcie własne
Ja stosuję go od ok. miesiąca i powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona. Jak już pisałam, przetestowałam wiele błonników dostępnych na rynku i szczerze mówiąc - ten jest najlepszy. To nie jest reklama. Nie zachwalałabym Wam produktu, który jest beznadziejny. Chociaż... :) tak! To jest reklama. Bo uwierzcie mi, że nie znajdziecie w tym momencie lepszego błonnika od Jelitonu ani w sklepie ani w aptece. Jest naprawdę godny polecenia. Więcej znajdziecie na stronie produktu Jeliton i na stronie Rekomenduj to, na którą naprawdę zachęcam zajrzeć, bo można zyskać bardzo wiele. Przede wszystkim wiedzę, wypróbowanie produktu przed zakupem i przyjemność bycia ambasadorem :)
Zachęcam do przeczytania mojego poprzedniego wpisu o błonniku: klik.

15 komentarzy:

 1. Polubione już dawno, więc zgłaszam się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Polubione na fb jako Sylwia W, oraz Amsyl
  Bloga też obserwuję :)
  Bardzo chętnie zgłaszam udział :))

  OdpowiedzUsuń
 3. zgłaszam się! :) jestem obserwatorem bloga i mam go polubionego na fb :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też chciałabym testować, więc ZGŁASZAM swój udział :D

  OdpowiedzUsuń
 5. to musisz się zarejestrować na www.rekomenduj.to, może się jeszcze załapiesz na tę kampanię, u mnie kurier z paczką był w piątek:)

  OdpowiedzUsuń
 6. też testuję z rekomenduj i przeznaczyłam na rozdanie jedno opakowanie jelitonu, czytając blogi mam wrażenie, że firma głównie uderzyła do blogerów z testowaniem

  OdpowiedzUsuń